درباره ما

عرضه کننده بهترین لوازم کوهنوردی روز دنیا


ارائه انواع وسایل و تجهیزات کوهنوردی ، صخره نوردی ، غارنوردی ، یخ نوردی ، سنگ نوردی ، آفرود ، طبیعت گردی و کمپینگ و ... نظیر : کفش کوهنوردی ، کوله پشتی ، کیسه خواب ، چادر ، فلاسک ، عصای کوهنوردی ، کتری سفری ، دستکش کوهنوردی ، کپسول ، انبردست ، چاقو ، اجاق گاز سفری و ... .تاریخچه


گروه صنعتی و تولیدی پایار در سال 1351 با مدیریت آقای عباسعلی اختر زند با نام مجموعه تولیدی شوزال فعالیت خودرا در زمینه تولید کفشهای فوتبال ، پیاده روی ، بوکس و کفشهای سفارشی کشتی از کشور شوروی آغاز نموده و تا سال 1375 با پشتوانه معنوی عشق به طبیعت و کوه وتغییر در خط تولید شروع به تولید کفشهای کوهنوردی با استفاده از به روز ترین متدها و مواد اولیه اروپا نمود و در همین راستا اقدام به تحقیقات گسترده و به جهت دستیابی به بازارهای جهانی به گروه تولیدی پایار تغییر نام داد.
در حال حاضر با پیشرفت روز افزون و نیم قرن تجربه و امید به خدای متعال با استفاده از توانمدی نیروها و طراحان داخلی و خارجی و رعایت موازین تولید با استانداردهای به روز دنیا و با استفاده از ماشین آلات و مواد اولیه و دستگاهای به روز اروپایی اقدام به تولید کفشهای کوه پیمایی و کوهنوردی جهت استفاده در چهار فصل و رعایت نکات ایمنی جهت خستگی کمتر پا و فشار به کمر اقدام به تولید کرده است . گروه تولیدی پایار با نگاهی به رویکردهای آینده همراه تحول و پویای در طراحی و کیفیت تولید و خدمات پس از فروش و ارایه محصول جهت رقابت با محصولات به روز اروپایی را در دستور کار خود قرار داده است.